Генштаб спростував інформацію ФСБ про українця-дезертира

  Генштаб провів перевірку озвученої інформації і виявив її «фейковість»
  Збройні сили України перевірили повідомлення про нібито дезертирство українського військового. Ця інформація — фейкова. Про це «Громадському радіо» сказав спікер Генерального штабу ЗСУ Владислав Волошин. «Ви розумієте, що їхні (російські, — ред.) ЗМІ працюють на випередження, розповсюджуючи певні фейки. Відбулася
  • 24 Грудня, 2017, 19:57
  • Розсилка

  Генштаб провів перевірку озвученої інформації і виявив її «фейковість»

  Збройні сили України перевірили повідомлення про нібито дезертирство українського військового. Ця інформація — фейкова. Про це «Громадському радіо» сказав спікер Генерального штабу ЗСУ Владислав Волошин.

  «Ви розумієте, що їхні (російські, — ред.) ЗМІ працюють на випередження, розповсюджуючи певні фейки. Відбулася перевірка, інформація не підтвердилася», — сказав Волошин.

  Спікер зазначив, що не може розповісти, як саме відбулася перевірка, з огляду на конфіденційність цієї інформації.

  «Я не можу сказати, як у нас в армії робиться перевірка достовірної чи недостовірної інформації, тому що проти нас ведеться інформаційна кампанія вже давно», — пояснив спікер Генштабу.

  Сьогодні російські ЗМІ з посиланням на прикордонне управління російського ФСБ, що український військовий звернувся до російських прикордонників із проханням надати йому статус біженця. У повідомленні йдеться, що це нібито сталося у Брянській області.

  Цю інформацію також спростував і Генеральний штаб ЗСУ на своїй сторінці у Facebook.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ