Голова Держдепартаменту США обговорить українське питання у Ватикані

  Безпосередньо українське питання глава Держдепартаменту США обговорить під час зустрічі з державним секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліним
  Голова Державного департаменту США Джон Керрі в п’ятницю почне візит в столицю Італії та Ватикану, де проведе ряд двосторонніх зустрічей, візьме участь у міжнародній конференції і обговорить актуальні міжнародні питання, зокрема, ситуацію в Україні. Про це сказав у вівторок під час брифінгу у Вашингтоні речник Державного департаменту США
  • 30 Листопада, 2016, 02:54
  • Розсилка

  Безпосередньо українське питання глава Держдепартаменту США обговорить під час зустрічі з державним секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліним

  Голова Державного департаменту США Джон Керрі в п’ятницю почне візит в столицю Італії та Ватикану, де проведе ряд двосторонніх зустрічей, візьме участь у міжнародній конференції і обговорить актуальні міжнародні питання, зокрема, ситуацію в Україні.

  Про це сказав у вівторок під час брифінгу у Вашингтоні речник Державного департаменту США Джон Кірбі, – повідомляє Телеграф.

  «Держсекретар США Джон Керрі 2-3 грудня буде перебувати в Римі (Італія) та Ватикані, з метою проведення двосторонніх зустрічей та участі в Римському середземноморському діалозі», – зазначив Кірбі.

  Під час зустрічі зі своїм італійським колегою Керрі обговорить питання співпраці з низки регіональних і глобальних проблем, в тому числі, щодо Лівії, Сирії та Іраку».

  Безпосередньо українське питання глава Держдепартаменту США обговорить під час зустрічі з державним секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліним. Мова піде, в тому числі про «гуманітарну кризу в Сирії, насильство в Україні та поточному діалозі у Венесуелі», зазначив представник американського зовнішньополітичного відомства.

  Крім того, у Ватикані буде звертатися увага на вразливе становище вимушених мігрантів, зміни клімату, припинення переслідування релігійних і етнічних меншин в районах конфліктів і сприяння мирному вирішенню конфліктів у всьому світі. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ