ГПУ проситиме Раду зняти недоторканність з трьох нардепів

  ГПУ підготувала подання на Геннадія Бобова, Євгена Дейдея та Андрія Лозового
  Генеральна прокуратура України підготувала подання на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Геннадія Бобова, Євгена Дейдея та Андрія Лозового. Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці в Facebook. «В ході спільної перевірки поданих електронних декларацій ГПУ, САП та НАБУ до Верховної Ради України
  • 19 Травня, 16:33
  • Розсилка
  Генпрокурор Юрій Луценко
  Фото: УНІАН
  Генпрокурор Юрій Луценко

  ГПУ підготувала подання на Геннадія Бобова, Євгена Дейдея та Андрія Лозового

  Генеральна прокуратура України підготувала подання на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Геннадія Бобова, Євгена Дейдея та Андрія Лозового. Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці в Facebook.

  «В ході спільної перевірки поданих електронних декларацій ГПУ, САП та НАБУ до Верховної Ради України підготовлені подання на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Геннадія Бобова (ст. 212, 366 прим 1 КК України), Євгена Дейдея (ст. 368 прим 2 КК України) та Андрія Лозового ( ст. 212, 368 прим 2 КК України)», - написав він.

  Луценко додав: «Працюємо далі».

  Раніше Лозового допитали в НАБУ.

  Сам Лозовий повідомляв, що його викликали на допит «як свідка у справі про продаж посади міністра екології менеджеру олігарха Олександра Онищенка Ігорю Шевченку».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ