ГПУ затримала на хабарі директора одного з держпідприємств

  Вирішується питання про вручення підозри
  Директора одного з державних підприємств затримали на хабарі за надання в оренду майна Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Про це повідомляє пресс-служба Генеральної прокуратури України. «Встановлено, що протягом березня-квітня 2017 зазначений директор вимагав у підприємця неправомірну вигоду за надання в оренду
  • 21 Квiтня, 12:25
  • Розсилка
  <p>&nbsp;Сума неправомірної вигоди була вилучена в ході огляду місця події.</p>
  Фото: Львівські новини

   Сума неправомірної вигоди була вилучена в ході огляду місця події.

  Вирішується питання про вручення підозри

  Директора одного з державних підприємств затримали на хабарі за надання в оренду майна Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Про це повідомляє пресс-служба Генеральної прокуратури України.

  «Встановлено, що протягом березня-квітня 2017 зазначений директор вимагав у підприємця неправомірну вигоду за надання в оренду без укладання відповідних договорів, державного майна Міністерства енергетики та вугільної промисловості України», - йдеться в повідомленні.

  Директора затримали у службовому кабінеті при отриманні хабара у розмірі 30 тисяч гривень.

  Сума неправомірної вигоди була вилучена в ході огляду місця події.

  На даний момент вирішується питання про вручення підозри по 3 ч. ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) КК України та обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з відстороненням від посади.

  Директора одного з державних підприємств затримали на хабарі за надання в оренду майна Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Про це повідомляє пресс-служба Генеральної прокуратури України. "Встановлено, що протягом березня-квітня 2017 зазначений директор вимагав у підприємця неправомірну вигоду за надання в оренду без укладання відповідних договорів, державного майна Міністерства енергетики та вугільної промисловості України", - йдеться в повідомленні. Повідомляється, що директора затримали у службовому кабінеті при отриманні хабара у розмірі 30 тисяч гривень. Сума неправомірної вигоди була вилучена в ході огляду місця події. На даний момент вирішується питання про вручення підозри по 3 ч. ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) КК України та обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з відстороненням від посади.
  Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/ukr/news/gpu-zaderzhala-direktora-odnogo-gosudarstvennyh-1492764861.html
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ