Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Хімвикиди в окупованому Криму: українські екологи зафіксували зміну складу води у Чорному морі

  • Розсилка
  Хімвикиди в окупованому Криму: українські екологи зафіксували зміну складу води у Чорному морі

  Перевищень нормативних значень вмісту сірководню не виявлено

  У зв'язку з хімічними викидами в окупованому Криму українські експерти перевірили воду в Чорному морі.  Вміст розчиненого азоту перевищив норму.  Про це повідомили в Державній екологічній інспекції України.

  «Враховуючи ситуацію, що склалась через діяльність ПрАТ «Кримський титан», Державна екологічна інспекція Північно-Західного регіону Чорного моря провела моніторинг поверхневих вод Чорного моря у своїй зоні відповідальності в межах Каланчацького та Скадовського районів Херсонської області», - ідеться в повідомленні.

  За результатами моніторингу, в пробах зафіксовано вміст розчиненого кисню в межах 7,1 - 7,4 мгО2/дм3 (при нормі 6,0 мгО2/дм3).

  Перевищень нормативних значень вмісту сірководню не виявлено, водневий показник рН також знаходиться в межах норми.

  Напередодні у ґрунті біля окупованого Криму експерти виявили перевищення сульфатів.

  Раніше повідомлялося, що через хімічну катастрофу в анексованому Криму на Херсонщині рятувальники обробили содовим розчином 100 кілометрів доріг.

  Перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юсуф Куркчі заявив, що хімічні викиди на кримському заводі «Титан» відбулися внаслідок техногенної катастрофи, яку окупаційна влада хотіла приховати.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ