Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Київ з’їдуться екологи з усього світу

  • Розсилка
  У Київ з’їдуться екологи з усього світу

  У столиці відбудеться Міжнародний екологічний форум

  14 вересня в Колонній залі КМДА відбудеться Міжнародний екологічний форум, присвячений Міжнародному дню захисту озонового шару (the International Day for the Preservation of the Ozone Layer).

  На форумі зберуться представники з провідних та міжнародних фінансових установ, державної влади, міжнародних інвесторів, найбільших компаній енергетичного, будівничого та аграрного сектору, громадських організацій для визначення орієнтирів інноваційних рішень на найближчі роки.

  Метою форуму є формування надійної екосистеми та сталий розвиток України.  «Ми акцентували максимальну увагу на об’єднанні понад 300 учасників для створення комунікаційної платформи для залучення інвестицій та налагодження міжнародного співробітництва в галузі охорони довкілля та енергоефективності в Україні», - зазначила Лілія Олійник, організатор Форуму, голова ГО «Живу в гармонії».

  Серед запрошених спікерів Віктор Вакараш, заступник міністра екології та природних ресурсів України; Володимир Прокопів, заступник київського міського голови - секретар Київради; Сергій Савчук, голова Держенергоефективності; Володимир Михайлов, генеральний секретар Міжнародної торгової палати ICCUkraine; та багато інших.

  Окрім ділової програми, на всіх гостей чекає виставкова частина «Алея винахідників».

  Коли: 14 вересня з 09:00 до 17:30

  Де: вул. Хрещатик, 36, Колонна зала КМДА

  Джерело: Вечірній Київ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ