рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Євросоюз заявив про успішний вихід з міграційної кризи

  • Розсилка
  <span>Євросоюз за останні кілька років надав захист і підтримку мільйонам людей</span> - Євросоюз заявив про успішний вихід з міграційної кризи
  Євросоюз за останні кілька років надав захист і підтримку мільйонам людей

  У ЄС також опублікували перелік необхідних термінових заходів у сфері міграції

  Європейському Союзу вдалося подолати найбільш серйозну після Другої світової війни міграційну кризу в Європі і перебудувати управління міграційними потоками.

  Про це заявив комісар ЄС з міграції та внутрішніх справ Дімітріс Аврамопулос на засіданні Єврокомісії в середу, 6 березня, повідомляє прес-служба Єврокомісії.

  При цьому в Єврокомісії наголошують на необхідності додаткових зусиль для подальшого зміцнення міграційної політики Євросоюзу.  «Результати нашого спільного європейського підходу до міграції говорять самі за себе: незаконні прибуття (мігрантів - ред) відтепер менш численні, ніж до кризи; європейський корпус прикордонників і берегової охорони забезпечив спільний захист кордонів ЄС на небувалому рівні, й у співпраці з нашими партнерами ми працюємо над забезпеченням законних шляхів в'їзду (в ЄС - ред), одночасно збільшуючи масштаб повернення (тих, хто незаконно в'їхав - ред.)», - зазначив Аврамопулос.

  У Єврокомісії також опублікували перелік необхідних термінових заходів у сфері міграції. До них входить збільшення допомоги Марокко на західному середземноморському маршруті. У західному Середземномор'ї також необхідні заходи щодо поліпшення управління міграційною ситуацією для повернення мігрантів додому, розгляду прохань про притулок і забезпечення гідних умов проживання мігрантів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ