Кабмін дозволив найняти юристів для повернення €15 млн застави за «Євробачення»

  Уряд розраховує повернути заставу до державного бюджету України
  Кабмін дозволив Мін'юсту закупити послуги юристів для захисту інтересів в суді в Швейцарії для повернення €15 мільйонів фінансових гарантій проведення «Євробачення-2017». Як повідомляє «Кореспондент», розпорядження уряду дозволить Міністерству юстиції України своєчасно закупити за державні кошти послуги юридичних
  • 11 Серпня, 06:25
  • Розсилка
  Пісенний конкурс «Євробачення» у Києві
  Пісенний конкурс «Євробачення» у Києві

  Уряд розраховує повернути заставу до державного бюджету України

  Кабмін дозволив Мін'юсту закупити послуги юристів для захисту інтересів в суді в Швейцарії для повернення 15 мільйонів фінансових гарантій проведення «Євробачення-2017».

  Як повідомляє «Кореспондент», розпорядження уряду дозволить Міністерству юстиції України своєчасно закупити за державні кошти послуги юридичних радників, примирителів, фахівців, експертів, зокрема іноземних, які мають необхідні знання й досвід для здійснення заходів щодо захисту прав та інтересів України під час розгляду зазначеної справи в суді першої інстанції кантона Женева Швейцарської Конфедерації. 

  У повідомленні, яке додається до тексту розпорядження, відзначається, що уряд вживає заходи для повернення коштів фінансової гарантії для проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» до державного бюджету України. 

  Як повідомляв «Главком», у червні стало відомо, що Женевське управління примусового стягнення заборгованості ініціювало процедуру накладення арешту на 15 млн євро гарантій України на проведення «Євробачення-2017».

  Голова Національної суспільної телерадіокомпанії Зураб Аласанія вважає, що Україні мають повернути заставу за «Євробачення».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ