Канадська розвідка: хакери спробують втрутитися у федеральні вибори в країні

  Наступні федеральні вибори в Канаді відбудуться у 2019 році
  Канадська розвідка впевнена, що під час наступних парламентських виборів у Канаді різні групи хакерів спробують вплинути на демократичний процес у країні. «Наступні федеральні вибори в Канаді відбудуться у 2019 році. Ми вважаємо, що численні групи хакерів майже напевно застосують кіберінструменти з метою впливу на демократичний процес у
  • 18 Червня, 07:41
  • Розсилка
  Хакер
  Хакер

  Наступні федеральні вибори в Канаді відбудуться у 2019 році

  Канадська розвідка впевнена, що під час наступних парламентських виборів у Канаді різні групи хакерів спробують вплинути на демократичний процес у країні.

  «Наступні федеральні вибори в Канаді відбудуться у 2019 році. Ми вважаємо, що численні групи хакерів майже напевно застосують кіберінструменти з метою впливу на демократичний процес у 2019-му», - йдеться у звіті розвідки, повідомляє «Укрінформ».

  Водночас рівень загрози зовнішнього кібернетичного втручання в місцеві вибори в розвідці розцінюють як низький.

  «Ми оцінюємо, що загрози демократичному процесу під час канадських місцевих і провінційних виборів швидше залишаться на наявному низькому рівні», - наголошується в документі.

  Як повідомляв «Главком», перед виборами до Бундестагу, що пройдуть у вересні, Німеччина на законодавчому рівні хоче убезпечити себе від потенційних кібератак з Росії

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ