Керівник Київської області влаштував закритий тренінг, де шокував усіх «клінічною відвертістю»

Керівник Київської області влаштував закритий тренінг, де шокував усіх «клінічною відвертістю»
Олександр Горган

Горган розповів, що у нього з’явилася мрія, про яку він хоче оголосити з трибуни в ООН

Голова Київської обласної державної адміністрації, успішний бізнесмен Олександр Горган у жовтні провів закритий для преси тренінг, у ході якого він здійснив ряд відвертих зізнань. Про це пише «Главком», якому вдалось потрапити на захід, але «підпільно», оскільки його організатори не вітали зайву публічність.

Лекція Горгана називалась «Життя на межі». Під час своєї розповіді чиновник зізнався, що усвідомлене життя у нього почалося з дев’яти років – власне, з того віку його життя було підпорядковано «певним технікам організації життєвих циклів».

«Спочатку це було зовнішнє управління, жорстке наставництво, тому що я був у тоталітарній націоналістичній організації. Потім це було розуміння того, що керувати життєвими циклами – це як мінімум розумно, бо свій головний життєвий ресурс – час – ти витрачаєш усвідомлено», - розказав він.

Для того щоб отримати повний контроль над ресурсом часу, Горган фіксував на диктофон всі свої дії, а потім давав на розшифровку аналітику. Той давав йому конкретні поради щодо впорядкування графіку. Горган умовно розділив всі свої пріоритети на п’ять напрямків: родина, справа, drive (громадська, спортивна активність тощо), soul (від англ. душа), fundamental (базові, основні потреби - сон, тощо).

Горган перейшов до того, що нині він – вже зовсім інша людина, ніж два роки тому. Раніше він «зміг побудувати збалансоване, просте, зрозуміле, кероване, успішне життя, так би мовити, знайшов «золоту середину». Але сьогодні в нього інше життя – повна протилежність тому, що було раніше. І саме цей досвід підходить для людей, які прагнуть більшого, ніж реалізувати свій середній wish-list.

«Є момент кризи системи. Не може бути система стійкою весь час, вона підпорядкована певним циклам, розвивається, а потім деградує. Це сталося, коли мені було десь 38 років (зараз Горгану 42. - «Главком»). Фактично все йшло як по маслу: мені надсилали звіти, і я бачив, що все вдається. Всюди позитивна експонента росту: швидше бігаю, більше заробляю, краще працює мій бізнес, частіше бачу батьків, дорожчі подарунки дарую друзям, все далі подорожую, глибше пірнаю, а щастя нема. Починаєш розуміти, що тобі цього мало. Не тому що ти жадібний, а тому що ти розумієш, що ця система – особливо коли повноцінно виконувати частину, яка стосується духовних практик – зумовлює проблему росту. Ти виростаєш з цих потреб, для тебе фінансові потреби вже не значимі взагалі…», - заявив губернатор.

Горган розповів слухачам, що у нього з’явилися мрія, про яку він хоче оголосити з трибуни в ООН.

«У мене сьогодні є місія, яку я для себе чітко сформулював. Я розумію, що мені для того, щоб цю мрію оголосити, мінімум потрібно 15 хвилин виступу на Генеральній Асамблеї ООН», - заявив він.

Детальніше про відвертий тренінг голови ОДА читайте у матеріалі «Главкому» «Зранку просинаєшся: тебе облизує собака, а ти лежиш у костюмі і в одному черевику». Губернатор Горган про своє «життя на межі».

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: