Кібератаки росіян не виключені, але ми до них готові, - німецький політик

  Фолькер Каудер припускає, що хакери з Росії можуть атакувати німецькі установи у кіберпросторі
  Керівник фракції Християнсько-демократичного союзу та Християнсько-соціального союзу у німецькому Бундестазі Фолькер Каудер не виключає, що хакери з Російської Федерації можуть атакувати німецькі установи у кіберпросторі. Про це він заявив у інтерв'ю DW, опублікованому у вівторок, 10 січня. «Ми готові до цього»,
  • 10 Сiчня, 19:10
  • Розсилка

  Фолькер Каудер припускає, що хакери з Росії можуть атакувати німецькі установи у кіберпросторі

  Керівник фракції Християнсько-демократичного союзу та Християнсько-соціального союзу у німецькому Бундестазі Фолькер Каудер не виключає, що хакери з Російської Федерації можуть атакувати німецькі установи у кіберпросторі. Про це він заявив у інтерв'ю DW, опублікованому у вівторок, 10 січня.

  «Ми готові до цього», – зазначив він, нагадавши, що у минулому схожі кібератаки  здійснювалися на сервери Бундестагу та уряду ФРН. «Ми не можемо їм запобігти, але ми покращили заходи безпеки», - підкреслив Каудер та вказав, що уряд повинен посилювати присутність у мережі. Політик переконаний, що аналогічні до ситуації з екс-держсекретаркою США Гілларі Клінтон кібернапади щодо канцлерки Анґели Меркель у Німеччині неможливі.  Утім, Каудер заявив, що не може достеменно стверждувати, що до кібератак на США причетна Росія. Хоча, сказав він, «певна інформація була оприлюднена у певний час», а проект Wikileaks, який регулярно публікує витоки секретної інформації, не повідомляв нічого щодо російського кіберпростору, «наче там нічого не відбувалося». Фолькер Каудер додав, що у виборчій кампанії політична сила шукатиме дискусії у медіа для протидії  фейковим новинам.

  Нагадаємо, німецькі урядовці заявили, що ведуть розслідування безпрецедентного поширення фейкових новин на тлі повідомлень про зусилля Росії вплинути на вибори, що відбудуться у країні восени.

  Федеральна служба захисту конституції Німеччини підтвердила, що кібератаки проти Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ) у грудні минулого року використовували таку ж інфраструктуру атаки, як і під час зламу серверів німецького парламенту у 2015-му, який приписують групі російських хакерів APT28.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ