Кілька сотень прихильників ОУН розпочали мітинг-ходу в центрі Києва (оновлено)

  Учасники акції йдуть вулицею Грушевського
  Сьогодні, близько 18-ї години прихильники ОУН вирушили з Майдану Незалежності в Києві до урядового кварталу. Як повідомляє кореспондент «Главкома», по вул. Грушевського йде колона активістів. У ній приблизно 300-400 осіб. [GALLERY_BLOCK] Проходячи повз Кабміну, один із учасників акції кинув у бік будівлі уряду фаєр. Частина
  • 1 Грудня, 2016, 18:37
  • Розсилка
  Мітинг-хода ОУН
  Мітинг-хода ОУН

  Учасники акції йдуть вулицею Грушевського

  Сьогодні, близько 18-ї години прихильники ОУН вирушили з Майдану Незалежності в Києві до урядового кварталу.

  Як повідомляє кореспондент «Главкома», по вул. Грушевського йде колона активістів. У ній приблизно 300-400 осіб.  Проходячи повз Кабміну, один із учасників акції кинув у бік будівлі уряду фаєр.

  Частина мітингувальників тримає в руках прапори «Правого сектору».

  Близько 18:30 учасники ходи на вул. Банковій зачитали свої вимоги звільнити політичних в'язнів. Далі вони рушили по вул. Інститутській на Майдан Незалежності. При цьому деякі з мітингувальників кидали в правоохоронців сніжки. 

  Як відомо, сьогодні столична влада перекрила рух транспорту на деяких центральних вулицях міста у зв'язку з тим, що лідер організації ОУН Микола Коханівський разом зі своїми прихильниками вирішив пройти Хрещатиком та прилеглими вулицями. Точний час початку акцій не повідомлявся.

  Зазначалося, що одним із заходів буде мітинг-хода до Адміністрації президента України з вимогою «звільнення» всіх політичних в'язнів і «відсторонення Медведчука і Кучми».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ