Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кіпр застерігає українців щодо поїздок на окуповані території острова

  • Розсилка
  <span>Північний Кіпр</span> - Кіпр застерігає українців щодо поїздок на окуповані території острова
  Північний Кіпр

  Стало відомо, що почастішали випадки в’їзду туристів з України до Республіки Кіпр з подальшим розташуванням на окупованій території острову.

  Посольство Республіки Кіпр повідомляє, що туристам, які володіють біометричними паспортами, і прямуватимуть до Кіпру із метою перебування, проживання або участі в офіційних заходах на окупованій території, буде відмовлено у в’їзді на територію острова.

  Про це повідомили у Департаменті туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

  «З офіційних джерел стало відомо, що почастішали випадки в’їзду туристів з України до Республіки Кіпр з подальшим розташуванням на окупованій території острову.

  У свою чергу попереджаємо громадян України взяти до уваги той факт, що незаконна влада на окупованих територіях продовжує активне використання й розвиток інфраструктури і нерухомості, що знаходяться у власності греків – кіпріотів, і була неправомірно відібрана або привласнена з моменту вторгнення», - йдеться у повідомленні.

  У Посольстві Кіпру повідомили, що в майбутньому всі заяви на отримання в’їзних віз для громадян України, чия мета перебування на острові буде відпочинок, або участь в офіційних заходах на окупованій території, не будуть розглядатись.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ