Князєву призначили в. о. голови правління Сбербанку в Україні

  Раніше Князєва працювала заступником голови правління ПАТ «Сбербанк» в Україні
  Виконуючим обов'язки голови правління російського Сбербанку в Україні з 1 лютого 2018 року призначена Князєва Ірина Олексіївна. Про це повідомляє прес-центр Сбербанку. 16 березня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО від 15 березня 2017 р. «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних
  • 26 Сiчня, 17:42
  • Розсилка
  «Дочку» російського Сбербанку в Україні тимчасово очолила Ірина Князєва
  «Дочку» російського Сбербанку в Україні тимчасово очолила Ірина Князєва

  Раніше Князєва працювала заступником голови правління ПАТ «Сбербанк» в Україні

  Виконуючим обов'язки голови правління російського Сбербанку в Україні з 1 лютого 2018 року призначена Князєва Ірина Олексіївна. Про це повідомляє прес-центр Сбербанку.

  16 березня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО від 15 березня 2017 р. «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» проти банків з державним російським капіталом, що працюють в Україні: Сбербанку і ВТБ, БМ Банку, Промінвестбанку і VS Bank («дочка Сбербанку). Їм заборонено виведення капіталів за межі України на користь пов'язаних з ними осіб.

  В кінці минулого року білоруський «Паритетбанк» подав заявку на купівлю Сбербанку в Україні. Він вже направив пакет документів до Національного банку України з метою узгодження придбання 100% акцій.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ