Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Колесніков: з'їзд Опоблоку відбудеться 15 грудня

  • Розсилка
  Колесніков: з'їзд Опоблоку відбудеться 15 грудня

  47 з 61 тис. членів партії висловили готовність взяти участь VIII з'їзді «Опозиційного блоку»

  З'їзд політичної партії «Опозиційний блок» пройде згідно з чинним законодавством України та Статутом партії 15 грудня. 47 тисяч членів партії з 61 тисячі партійців висловили готовність взяти участь VIII з'їзді Опоблоку.

  Про це заявив співголова політради партії Борис Колесніков.

  Як повідомляє прес-служба Опоблоку, політик зазначив, що останнім часом в засобах масової інформації поширюються інсинуації з приводу того, що більшість організацій партії «Опозиційний блок» не підтримують ініціативу щодо проведення партійного з'їзду.

  Водночас Колесніков заявив, що реальні цифри партійної статистики показують, що в нинішніх умовах переважна більшість членів партії підтримали ідею проведення з'їзду, бачачи в ньому спосіб вирішення внутрішньопартійної дискусії.

  «Тому з'їзд пройде згідно з чинним законодавством України та Статутом партії 15 грудня», - зазначив співголова політради партії.

  Нагадаємо, фракція і більшість регіональних організацій партії закликали політраду «Опозиційного блоку» якомога швидше провести з'їзд після того, як за словами голови фракції Вадима Новинського, Юрій Бойко і Сергій Льовочкін були виключені з фракції за те, що «порушили статут, за співпрацю з владою, за зраду інтересів виборців».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ