рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Колишній генпрокурор Рябошапка: Підозра Порошенку - це юридичний «треш», необгрунтований і незаконний

  • Розсилка
  П'ятий президент Петро Порошенко  - Колишній генпрокурор Рябошапка: Підозра Порошенку - це юридичний «треш», необгрунтований і незаконний
  П'ятий президент Петро Порошенко 

  Рябошапка запевняє, що Венедіктова може підписати будь-який документ, якщо такою буде вказівка керівництва

  Підозра Петру Порошенку, яка була підготовлена слідчими Державного бюро розслідувань, - це юридичний «треш», вона необґрунтована і незаконна. Про це заявивши колишній генеральний прокурор Руслан Рябошапка в інтерв‘ю Олесі Бацман.

  «Кожен юрист, хто хотів ознайомитися з цим документом, мав можливість це зробити, прокоментувати і власне зробити свої висновки. Те, що було запропоновано підписати, - це насправді юридичний «треш», який не витримує жодної критики. І очевидно що мій підпис міг бути так само підставою для кримінального переслідування в мою сторону. Тому що, по-перше, документ був необґрунтованим. І, по-друге, він був незаконним. Тобто те, в чому звинувачували п’ятого президента, не мало під собою достатніх підстав - не було жодних доказів, які підтверджували ці дії. І власне юридична кваліфікація була фантастична - в цих діях не можна було звинуватити президента на той час», - зазначив Руслан Рябошапка.

  Він наголосив, що кожен юрист, який поважає свій підпис і своє ім’я, не мав жодної можливості підписати такий документ.

  Рябошапка припускає, що Ірина Венедіктова, яку перейшла на посаду генпрокурора просто з кабінету очільниці ДБР, може підписати будь-який документ, якщо такою буде вказівка керівництва.  На 30 хвилині інтерв´ю можете почути потрібний фрагмент 

  «Сьогодні є новий генеральнний прокурор, яка, можливо є співавтором цього документу, вона вже майже тиждень Генеральний прокурор. Вона може прекрасно підписати цей документ. Я не астролог і тут я не можу передбачити. Я думаю, що вона готова підписати все, що завгодно, про що її попросять ті, хто привів її на цю посаду», - вважає Руслан Рябошапка.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ