Колишнього правоохоронця засудили за незаконне затримання активіста Революції гідності

  На цей час вивчається законність вироку на предмет його оскарження в касаційному порядку
  У Черкаській області колишнього правоохоронця засудили за незаконне затримання активіста Революції гідності. Про це передає прес-служба прокуратури Черкаської області. Як повідомили у прес-службі, апеляційним судом Черкаської області залишено в силі вирок Смілянського міськрайонного суду Черкаської області від 30.05.2017, яким за вчинення
  • 19 Червня, 23:16
  • Розсилка
  <span>Марш мільйонів 8 грудня 2013 р.&nbsp;</span>
  Фото: Ukrainian Foto
  Марш мільйонів 8 грудня 2013 р. 

  На цей час вивчається законність вироку на предмет його оскарження в касаційному порядку

  У Черкаській області колишнього правоохоронця засудили за незаконне затримання активіста Революції гідності.

  Про це передає прес-служба прокуратури Черкаської області.

  Як повідомили у прес-службі, апеляційним судом Черкаської області залишено в силі вирок Смілянського міськрайонного суду Черкаської області від 30.05.2017, яким за вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 371 КК України (завідомо незаконне затримання), засуджено колишнього начальника відділення розслідування злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів слідчого відділу Соснівського РВ УМВС України в Черкаській області.

  «Органом досудового розслідування колишній правоохоронець обвинувачувався у тому, що у 2014 році під час подій Революції гідності, розслідуючи кримінальне провадження, останній незаконно затримав одного із активістів на той час опозиційних владі організацій області. Засудженому судом призначено покарання у вигляді 2 (двох) років позбавлення волі із встановленням іспитового строку на 1 (один) рік», – йдеться у повідомленні.

  За даними прес-служби, на цей час вивчається законність вироку на предмет його оскарження в касаційному порядку.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ