Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Корпорація «Богдан» вийшла на ринок Західної Європи

  • Розсилка
  Корпорація «Богдан» вийшла на ринок Західної Європи

  Українська компанія поставила кузови для електробусів до Франції

  Корпорація «Богдан» передала французькому виробнику екологічного транспорту Bluebus п’ять 12-метрових кузовів для електробусів.

  Про це повідомили в прес-службі АТ «АК Богдан Моторс».

  Корпорація у повному обсязі виконала умови міжнародного контракту і забезпечила відвантаження кузовів у зазначений контрактом термін. Французький замовник висловив зацікавленість у продовженні співпраці.

  «Цей контракт підтверджує конкурентоспроможність вітчизняного автопрому на ринку ЄС. Наші підприємства виграють у європейських за вартістю продукції, і, що головне, – не поступаються їм у якості. За умови державної підтримки українські заводи зможуть  зміцнити свої позиції і знайти нових споживачів та замовників в Європі», – підкреслив директор ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» Дмитро Писаний.

  Договір на постачання кузовів сторони підписали навесні цього року. Контракт забезпечив «Богдану» вихід на ринок Західної Європи. Виробництво кузовів проходило на «Автоскладальному заводі №1» у Луцьку, яке з 2008 року проектує і випускає електротранспорт в Україні. Це може стати підґрунтям для розширення співпраці між українським заводом та французьким замовником.

  Нагадаємо, що данська компанія BankeElectromotive і луцький «Автоскладальний завод №1» уклали договори на розробку та виготовлення електричних спецвантажівок для міст Євросоюзу. Корпорація «Богдан» розраховує виготовити для данців щонайменше 15 електричних вантажних машин в поточному році.

  Перший автомобіль має зійти з конвеєра вже влітку. Якщо він успішно пройде дослідну експлуатацію, серійне виробництво вантажівок для Західної Європи буде розпочато в поточному році.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ