Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Крісло-коляску Стівена Гокінга продали на аукціоні за 300 тисяч фунтів

  • Розсилка
  <span>Видатний фізик Стівен Гокінг</span> - Крісло-коляску Стівена Гокінга продали на аукціоні за 300 тисяч фунтів
  Видатний фізик Стівен Гокінг

  Доходи від продажу лота підуть фонду Стівена Гокінга і англійської Асоціації хвороби рухового нейрона

  Крісло-коляску британського вченого Стівена Хокінга продали на аукціоні Christie’s за 296 тисяч фунтів стерлінгів (близько 390 тисяч доларів). Копію його дисертації – за 585 тисяч.

  Про це повідомляє meduza.

  Йдеться про крісло з мотором, яким Гокінг користувався в кінці 1980-х і початку 1990-х років. Доходи від продажу лота підуть фонду Стівена Гокінга і англійської Асоціації хвороби рухового нейрона.

  Одна з п’яти відомих копій дисертації Гокінга 1965 з підписом «Ця дисертація – моя оригінальна робота» була продана за майже 585 тисяч фунтів (понад 760 тисяч доларів).

  Один із найвидатніших фізиків-теоретиків сучасності професор Стівен Гокінг помер 14 березня у віці 76 років. Церемонія прощання зі Стівеном Гокінгом відбулась 31 березня у англійському Кембриджі. Прах Гокінга поховали поряд з могилами Ньютона і Дарвіна.

  Учений народився у 300 річницю смерті фізика й астронома Галілео Галілея, а помер у 30 річницю Дня числа Пі. Попри параліч, за життя професор зробив величезний вклад у дослідження чорних дір і походження Всесвіту, ставши одним з найвидатніших науковців сучасності.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ