Лідерка Femen обурилася рішенням суду щодо Діаш: Такого не було навіть за часів Януковича

Лідерка Femen обурилася рішенням суду щодо Діаш: Такого не було навіть за часів Януковича
Ганна Гуцол

Подібне рішення про обмеження на свободу пересування було застосоване до представниць Femen вперше, зазначила Гуцол

Рух Femen висловлює обурення рішенням суду щодо їхньої представниці Анжеліни Діаш, якій було обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання після того, як вона напередодні влаштувала акцію протесту під час зустрічі президентів Білорусі та України в Києві.

Про це в коментарі Громадському після судового засідання заявила організаторка і лідерка українського жіночого руху Femen Ганна Гуцол.

«Ми обурені рішенням. В нас були аргументи на суді, що наш протест не є кримінальним злочином. Не зрозуміло чому ж запобіжні заходи. Це обурює тому, що ми сподівалися, що нас відпустять і ми будемо ходити на слідчі дії. Таке рішення означає, що вони вважать, що наш вчинок є кримінальним злочином», – сказала вона.

За її словами, подібне рішення про обмеження на свободу пересування було застосоване до представниць Femen вперше.

«Це наша перша заборона на виїзд. Насправді, в нас таких випадків не було навіть за часів Януковича. У нас зазвичай все було адміністративною відповідальністю. Ніколи не було такого обмеження, це ми вперше отримали в 2017 році таке обмеження на свободу пересування», – додала Гуцол.

Раніше за рішенням суду активістку FEMEN Діаш звільнили під особисте зобов’язання. Крім того, їй необхідно здати паспорти для виїзду за кордон і не відлучатися без дозволу слідчого з міста проживання. Сама ж дівчина заявила, що винною себе не вважає.

Як повідомляв «Главком», 21 липня під час підписання двосторонніх угод про співпрацю України з Білоруссю представниця Femen «виринула» з натовпу із гаслом «Живе Білорусь!» і оголила свої груди. Охоронці вивели її із зали впродовж хвилини. Дивіться відео.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів