Лісова пожежа у Португалії забрала 43 життя. Постраждало - 59 осіб

  На даний момент фахівці і рятувальники продовжують гасити пожежу
  У Португалії у лісовій пожежі в районі Педроган-Гранді загинули 43 людини та 59 постраждали, п'ятеро з яких перебувають у важкому стані. Про це повідомляє радіостанція TSF. Як зазначалося раніше, влада оголосила про надзвичайний стан. У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що це «найбільша людська трагедія за останні роки». На даний
  • 18 Червня, 12:45
  • Розсилка

  На даний момент фахівці і рятувальники продовжують гасити пожежу

  У Португалії у лісовій пожежі в районі Педроган-Гранді загинули 43 людини та 59 постраждали, п'ятеро з яких перебувають у важкому стані. Про це повідомляє радіостанція TSF.

  Як зазначалося раніше, влада оголосила про надзвичайний стан. У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що це «найбільша людська трагедія за останні роки». На даний момент фахівці і рятувальники продовжують гасити пожежу, а також намагаються усунути пошкодження. Зокрема, через брак електроенергії у цьому районі будуть працювати 8 генераторів.

  Раніше повідомлялося, що в центральній частині Португалії під час лісової пожежі загинули щонайменше 39 людей, більшість з них у своїх автомобілях. Державний секретар внутрішніх справ Хорхе Гомес заявив пресі, що 16 осіб загинули в своїх автомобілях, коли намагалися виїхати із зони стихійного лиха в Педроган-Гранді, ще три людини померли від отруєння димом.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ