Львівська ОДА передасть правоохоронцям номера всіх машин, що вивозять сміття
![Львівська ОДА передасть правоохоронцям номера всіх машин, що вивозять сміття](/img/article/4262/78_main-v1500337182.jpg)
Список автомобілів скерують до правоохоронців з метою виявлення та притягнення до відповідальності зловмисників
Щоб не повторилися несанкціоновані скиди твердих побутових відходів поза звалищами, Львівська облдержадміністрація передасть у правоохоронні органи перелік номерних знаків усіх автомобілів, що вивозять сміття зі Львова.
Про це повідомили у прес-службі ОДА.
«З метою виявлення недобросовісних водіїв-перевізників, які, можливо, викидають тверді побутові відходи поза межами сміттєзвалищ, ЛОДА передасть у правоохоронні органи перелік номерних знаків автомобілів, що перевозять ТПВ зі Львова», – зазначив директор департаменту ЖКГ Назарій Романчук.
За його словами, відповідний список автомобілів, які вивозять відходи від початку координації вивезення ТПВ зі Львова обласною державною адміністрацією, скерують до правоохоронців з метою виявлення та притягнення до відповідальності зловмисників.
Коментарі — 0