Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Магомедов: Авдіївський коксохім був однією з пріоритетних цілей бойовиків

  • Розсилка
  Авдіївський коксохімічний завод - Магомедов: Авдіївський коксохім був однією з пріоритетних цілей бойовиків
  Авдіївський коксохімічний завод

  Через обстріли бойовиків загинуло 12 та поранено 60 працівників підприємства

  Під час загострення бойових дій у лютому-березні Авдіївський коксохімічний завод був однією з пріоритетних цілей бойовиків.

  Про це заявив директор підприємства Муса Магомедов, повідомляє прес-центр штабу АТО.

  За словами Магомедова, обстрілюючи територію підприємства, пошкоджуючи магістральні лінії електропередач, а також блокуючи діяльність Донецької фільтрувальної станції, терористи намагалися позбавити підприємство води й електрики, а значить, змусити зупинити завод-гігант і спричинити збитки українській економіці.

  «Через обстріли бойовиків загинуло 12 та поранено 60 працівників підприємства, - зазначив Муса Магомедов. - Це велика трагедія для усього колективу заводу. Але навіть у найважчі дні ми не припиняли роботу. Був час, коли у місті залишались лише військові та працівники заводу. Під час обстрілів понад 2 тисячі працівників заводу були вимушені переховуватися в укриттях, адже від цих людей залежав безперебійний виробничий процес», - розповів Магомедов. 

  Як зазначив директор заводу, на коксохімі дев'ять печей задіяні у виробничому процесі. Під час зимового загострення на лінії розмежування, персонал підприємства був змушений перевести декілька з печей у аварійний режим через нестачу електроенергії та води, яка є одним з основних елементів у виробничому процесі.

  Виробничі потужності дозволяють випускати до 9 тисяч тон коксованого вугілля на добу. Коли завод вимушено зменшив обсяги виробництва, ціна на основну продукцію підприємства зросла на 20%. Крім того, через обстріли території заводу виникав ризик екологічної небезпеки.

  До слова, директор Авдіївського коксохіму вважає, що підвищення залізничних тарифів може погано вплинути на роботу підприємства.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ