Макрон: з Путіним необхідно підтримувати зв’язок щодо складних питань

  Президент Франції все ж визнав, що у нього з Путіним «є багато розбіжностей»
  Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що розбіжності між ним і президентом РФ Володимиром Путіним не мають зупиняти спроби налагодити діалог із ключових світових питань. Виступаючи на спільній прес-конференції з президентом США Дональдом Трампом, президент Франції нагадав про двосторонні зустрічі з президентом РФ під час саміту Великої
  • 14 Липня, 04:16
  • Розсилка
  Президент Франції Еммануель Макрон
  Президент Франції Еммануель Макрон

  Президент Франції все ж визнав, що у нього з Путіним «є багато розбіжностей»

  Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що розбіжності між ним і президентом РФ Володимиром Путіним не мають зупиняти спроби налагодити діалог із ключових світових питань.

  Виступаючи на спільній прес-конференції з президентом США Дональдом Трампом, президент Франції нагадав про двосторонні зустрічі з президентом РФ під час саміту Великої двадцятки в Гамбурзі.

  Макрон вважає, що не можна припиняти спроби знайти вирішення світових проблем, проводячи переговори з Володимиром Путіним.

  «Ці відносини дуже важливі. У нас є багато розбіжностей. У нас, очевидно, є багато неузгоджених тем із Росією. Але в поточних умовах, особливо на Сході, необхідне спільне співробітництво, обмін інформацією, обговорення розбіжностей і спроби знайти рішення», - заявив Макрон.

  Нагадаємо, у Парижі в четвер Макрон обговорив з Трампом також ситуацію в Україні.

  Джерело: Новое Время

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ