Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Міністр енергетики пояснив, чому в його кабінеті досі висить портрет Порошенка

  • Розсилка
  <span>Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик</span> - Міністр енергетики пояснив, чому в його кабінеті досі висить портрет Порошенка
  Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик
  Фото: Станіслав Груздєв, Главком

  «Я портрет не вішав, я його і не знімаю», - зазначає міністр Насалик

  Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик розказав в ексклюзивному інтерв’ю «Главкому», чи піде він на вибори і чому у його робочому кабінеті досі висить портрет п’ятого президента Петра Порошенка.

  Насалик зазначив, що поки думає, чи йти на вибори. «Зараз вирішую: 50 на 50», - сказав він.

  Міністр додав, якщо піде на вибори, то на мажоритарку.  «Я ж потрапив у цугцванг: в уряд я був висунутий від БПП. Але ж тепер уряд йде на вибори своєю партією, а БПП - своєю. І якщо б я пішов до одних чи інших, то одного з них я б зрадив. Тому якщо піду на мажоритарку, то піду як самовисуванець», - запевнив Насалик.

  При цьому він додав, що зараз уряд готується до запуску енергоринку, і тому не зможе займатися і виборами, і ринком одночасно. «Треба обирати між інтересами держави та інтересами окремого округу», - наголосив Насалик.

  В кабінеті Насалика досі висить портрет Порошенка. «Главком» запитав, чи це не у зв’язку з тим, що міністра призначили за квотою БПП?


  Ігор Насалик у своєму кабінеті. Фото: Станіслав Груздєв, Главком
  Ігор Насалик у своєму кабінеті. Фото: Станіслав Груздєв, Главком

  «Але ж не я вішав цей портрет… У мене принцип: я його не вішав, я його і не знімаю», пояснив міністр.

  Насалик також додав, що досі себе вважає членом команди Порошенка.

  Як повідомлялось, президент Володимир Зеленський у своїй інавгураційній промові попросив чиновників вішати в кабінеті не портрети президентів, тому що президент - не ікона, і не ідол, а повісити фотографії своїх дітей і перед кожним рішенням дивитися їм в очі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ