Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Мін’юст подав заяву до ЄСПЛ з проханням вплинути на РФ щодо Сенцова

  • Розсилка
  Мін’юст подав заяву до ЄСПЛ з проханням вплинути на РФ щодо Сенцова

  Україна сподівається, що ЄСПЛ надасть вказівки Росії щодо її дій відносно політв’язня

  Міністерство юстиції України звернувся до Європейського суду з прав людини з проханням надати вказівки щодо Росії, яка не дає уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Людмилі Денісовій можливості зустрітися із засудженим у Росії українським режисером Олегом Сенцовим.

  Про це повідомив заступник міністра юстиції Іван Ліщина у Facebook.

  «Мета: отримати вказівки ЄСПЛ до РФ щодо утримання від вжиття будь-яких дій, які становитимуть загрозу для життя і здоров’я О. Сенцова, надання представникам України, у першу чергу уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Л. Денісовій, доступу до нього, а також надання інформації щодо стану здоров’я Олега», – пояснив Ліщина.

  21 червня Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним та закликав його звільнити українських заручників, які утримуються в російських тюрмах та на окупованих нею територіях. Він також наголосив на важливості допуску Уповноваженого з прав людини Людмили Денісової до Олега Сенцова та інших ув’язнених українців, повідомила прес-служба глави української держави.

  15 червня Денісова заявила, що керівництво російської колонії не пустило її на зустріч із Сенцовим.

  Нагадаємо, український режисер Олег Сенцов, який голодує вже 39-й день в колонії в селищі Лабитнангі, спростував слова уповноваженої з прав людини в Росії Тетяни Москалькової про те, що він начебто набрав вагу.

  Раніше адвокат повідомив, що у Сенцова проблеми з нирками та серцем. На 26-й день голодування у нього настала криза, і, за словами Дінзе, його відвезли до лікарні за межі колонії. Там політв’язня намагалися примусово нагодувати, однак Сенцов відмовився.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ