Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Молдова обурена тим, що її делегацію в Росії не пустили до звільнених з полону пілотів

  • Розсилка
  <p>Напередодні делегації Молдови, що перебуває в Москві для надання допомоги молдавським пілотам, було відмовлено в доступі до них</p> - Молдова обурена тим, що її делегацію в Росії не пустили до звільнених з полону пілотів

  Напередодні делегації Молдови, що перебуває в Москві для надання допомоги молдавським пілотам, було відмовлено в доступі до них

  МЗС Молдови заявило, що молдавська сторона залишає за собою право звернутися до міжнародних організацій у зв'язку з діями російської влади

  Посла РФ у Молдові викликали до Міністерства закордонних справ і європейської інтеграції, де йому було вручено ноту протесту у зв'язку з відмовою у доступі членів молдавської делегації до звільнених з афганського полону молдавських громадян – двох пілотів.

  Про це заявили у прес-службі зовнішньополітичного відомства Молдови.

  «Міністерство закордонних справ і європейської інтеграції висловлює стурбованість і жаль у зв'язку з відмовою влади РФ у доступі членів молдавської делегації до нещодавно звільнених з афганського полону молдавських громадян Ліонела Буруяне й Міхая Кріхана. Це суперечить як нормам міжнародного права, так і Віденської конвенції про консульські і дипломатичні зносини», - йдеться в повідомленні.

  Підкреслюється, що влада РФ відмовляється також повідомити місце знаходження молдавських пілотів і надати інформацію про стан їхнього здоров'я.

  МЗС Молдови заявило, що молдавська сторона залишає за собою право звернутися до міжнародних організацій у зв'язку з діями російської влади.

  У свою чергу посол Росії повідомив, що молдавські пілоти знаходяться під заступництвом однієї з неурядових організацій, а уряд Росії не залучено до цього процесу.

  Як відомо, напередодні делегації Молдови, що перебуває в Москві для надання допомоги молдавським пілотам, було відмовлено в доступі до них.

  Нагадаємо, у 2015 році на території Афганістану було збито молдавський вертоліт. З трьох пілотів, які знаходилися на борту, один загинув, а двоє залишилися в живих і потрапили в полон до афганських талібів.

  Російські ЗМІ повідомили, що в лютому 2019 року молдавські пілоти були звільнені з полону в Афганістану за допомогою Росії.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ