МЗС: безвізовий режим працює системно та без ускладнень

  Безвіз працює системно і ритмічно, ускладнень перетину кордону немає, запевняють у МЗС
  За даними аналізу департаменту консульської служби МЗС України безвізовий режим працює системно, і ускладнень перетину кордону немає. «Проведений департаментом консульської служби аналіз дії безвізового режиму поїздок громадян України до ЄС свідчить, що безвіз працює системно і ритмічно, ускладнень перетину кордону немає», - йдеться в
  • 14 Червня, 01:25
  • Розсилка
  Український паспорт
  Український паспорт

  Безвіз працює системно і ритмічно, ускладнень перетину кордону немає, запевняють у МЗС

  За даними аналізу департаменту консульської служби МЗС України безвізовий режим працює системно, і ускладнень перетину кордону немає.

  «Проведений департаментом консульської служби аналіз дії безвізового режиму поїздок громадян України до ЄС свідчить, що безвіз працює системно і ритмічно, ускладнень перетину кордону немає», - йдеться в повідомленні відомства у Facebook.

  Крім того, повідомляється, що були випадки з поверненням людей з кордону за обґрунтованих причин: накладена заборона на в'їзд до однієї з країн ЄС, спроба перетнути кордон зі старим паспортом без візи.

  Усі інші громадяни, які не мали зазначених проблем – перетнули кордон безперешкодно.

  Нагадаємо, станом на ранок 13 червня близько 3 тисяч громадян України вже здійснили подорож до країн Євросоюзу без віз. Лише шістьом громадянам України відмовили у перетині кордону з Євросоюзом без візи.

  Нагадаємо, безвіз запрацював в ніч з 10 на 11 червня.

  В понеділок на Волині прикордонники оформили пасажирів першого рейсу рейкового автобуса до Польщі.

  Читайте також матеріали: Без віз, та не без правил: Усе, що потрібно знати про безвіз та «Чому український безвіз спровокував істерику у Росії. Аналіз психолога»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ