На CNN запустили рекламний ролик про Україну

  Рекламний ролик про Україну випускатиметься в ефір CNN 15-21 грудня
  Міністерство інформаційної політики України запустило 30-секундний рекламний ролик про Україну в кабельній новинній сітці CNN. Про це повідомила прес-служба міністерства. Як зазначив державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко, CNN дивиться увесь світ, і цей ролик з просування інтересів України у світі
  • 19 Грудня, 2017, 14:52
  • Розсилка
  Кадр із рекламного ролика про Україну
  Кадр із рекламного ролика про Україну

  Рекламний ролик про Україну випускатиметься в ефір CNN 15-21 грудня

  Міністерство інформаційної політики України запустило 30-секундний рекламний ролик про Україну в кабельній новинній сітці CNN. Про це повідомила прес-служба міністерства.

  Як зазначив державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко, CNN дивиться увесь світ, і цей ролик з просування інтересів України у світі випускатиметься в ефір протягом 15-21 грудня.

  «Це чудова можливість розказати світу про зміни, що відбуваються в Україні, про регіони та можливості для світового бізнесу», - підкреслив він.   Нагадаємо, при МІП створена Міжвідомча комісія з питань популяризації України в рамках реалізації Концепції популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ