На Донбасі затримали військових медиків з Росії, які «заблукали»

  Кількість затриманих у штабі АТО уточнювати не стали
  На Донбасі затримали російських військових медиків, які «заблукали». Про це повідомив генерал-майор, заступник керівника АТО Олександр Размазнін журналістам в Краматорську, передає Острів. «Останнє затримання було вчора (18.06 - ред.). Випускники Санкт-Петербурзької медичної академії, відзначивши День медика,
  • 19 Червня, 19:22
  • Розсилка

  Кількість затриманих у штабі АТО уточнювати не стали

  На Донбасі затримали російських військових медиків, які «заблукали». Про це повідомив генерал-майор, заступник керівника АТО Олександр Размазнін журналістам в Краматорську, передає Острів.

  «Останнє затримання було вчора (18.06 - ред.). Випускники Санкт-Петербурзької медичної академії, відзначивши День медика, переплутали напрям і опинилися на нашій території. Затримуємо (російських військовослужбовців - ред.), багато затримуємо. Але справа в тому, що не все ми можемо видавати пресі. У нас забирають цих затриманих певні структури. Наше завдання - воювати. Затримати і віддати. Решта - не наша справа», - сказав він.

  Генерал-майор зазначив, що затримання російських військовослужбовців в зоні АТО відбувається досить часто, просто інформація про це не оприлюднюється в пресі.

  Кількість затриманих Рамзазнін уточнювати не став.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ