Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На Харківщині розпочали збори резервістів Сухопутних військ

  • Розсилка
  <span>Розпочато збори резервістів Сухопутних військ&nbsp;</span> - На Харківщині розпочали збори резервістів Сухопутних військ
  Розпочато збори резервістів Сухопутних військ 
  Фото: Міноборони

  У зборах беруть участь понад 700 військовозобов’язаних

  У січні на базі однієї з військових частин на Харківщині розпочали збори резервістів оперативного резерву першої черги з числа Сухопутних військ Збройних сил України.

  Про повідомила прес-служба ЗСУ.

  У зборах беруть участь понад 700 військовозобов’язаних, у тому числі майже 30 офіцерів запасу.

  Навчальні збори резервістів проводяться для перевірки готовності військових частин у разі необхідності доукомплектувати бойові підрозділи військовозобов’язаними зі складу оперативного резерву першої черги.

  Також командування ставить за мету відновити практичні навички і вміння резервістів за їхніми військово-обліковими спеціальностями. Крім того, вони братимуть участь у тактичних навчаннях.

  У ЗСУ також нагадали, що за 2017 рік під час проведення навчальних зборів з резервістами лави військовослужбовців військової служби за контрактом поповнили понад 300 осіб.
  Нагадаємо, у Генеральному штабі Збройних сил України запрацювала Рада резервістів. 

  У Збройних силах України проходять службу в оперативному резерві понад 140 тисяч резервістів. Переважна їх більшість – колишні мобілізовані з бойовим досвідом, яких після завершення терміну служби зарахували в оперативний резерв, що є обов’язковим під час особливого періоду.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ