На Миколаївщині зі снігових заметів врятували понад сотню осіб (відео)
![На Миколаївщині зі снігових заметів врятували понад сотню осіб (відео)](/img/article/7333/75_main-v1611905768.jpg)
29 січня на території Миколаївської області ускладнено рух на дорогах
На Миколаївщині надзвичайники витягли зі снігових заметів вісім вантажних автомобілів та 42 легкових, а також три автомобіля швидкої медичної допомоги. Про це повідомили в пресслужбі ДСНС.
Працівники служби допомогли 111 особам, зокрема чотирьом дітям, які перебували в автомобілях. Також вони розпиляли два дерева, які впали на шляхах та перешкоджали руху.
Протягом чергової доби для ліквідації наслідків погодних умов залучили 29 одиниць техніки підвищеної прохідності та 93 надзвичайників.
В Укравтодорі повідомили, що 94 спецмашини та 126 дорожніх працівників протягом ночі у посиленому цілодобовому режимі боролися з наслідками непогоди.
«Для недопущення утворення ожеледиці на дороги Миколаївської області за ніч висипано понад 2 тисячі тон піщано-сольової суміші, 34 тони солі та використано майже 12 тисяч літрів дизпалива», – йдеться у повідомленні.
Автодорога М-13 Кропивницький-Платонове й досі залишається закритою для руху усіх категорій транспорту. Місцями ускладнений рух на окремих ділянках автодоріг Р-75 Криве Озеро- Первомайськ та Н-24 Благовіщенське-Миколаїв у районі с. Троїцьке.
Зазначається, що протягом двох діб із 27 до 29 січня у зв’язку з активізацією циклону на території Миколаївської області спостерігалось ускладнення погодних умов. Тривало мокрий сніг, дощ, ожеледиця та обледеніння на дорогах, посилення швидкості вітру до 15–20 м/с.
29 січня на території Миколаївщини спостерігається західний вітер 5 м/с, місцями з поривами до 10 м/с, без опадів, ожеледиця.
В Україні станом на ранок 29 січня внаслідок ускладнення погодних умов через мокрий сніг, дощ та поривистий вітер знеструмлено 358 населених пунктів.
Коментарі — 0