На окупованому Донбасі побилися росіяни і кавказці

  Одного військовослужбовця доставлено до лікарні з ножовим пораненням
  У з’єднаннях і частинах російських окупаційних військ на Донбасі почастішали випадки ворожнечі на міжетнічному (міжнаціональному) підґрунті. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України. За даними ГУР, 16 липня між військовослужбовцями кавказької національності та росіянами 1-ї окремої мотострілецької бригади
  • 17 Липня, 12:29
  • Розсилка
  <span lang="UK">Бойовики кавказької національності на Донбасі</span>
  Бойовики кавказької національності на Донбасі

  Одного військовослужбовця доставлено до лікарні з ножовим пораненням

  У з’єднаннях і частинах російських окупаційних військ на Донбасі почастішали випадки ворожнечі на міжетнічному (міжнаціональному) підґрунті. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

  За даними ГУР, 16 липня між військовослужбовцями кавказької національності та росіянами 1-ї окремої мотострілецької бригади (Кальміуське) 1 АК виникла бійка.

  В результаті бійки декілька осіб отримали травми різного ступеня важкості, а одного військовослужбовця доставлено до лікарні з ножовим пораненням.

  Як повідомлялося, між військовослужбовцями з’єднань і частин російських військ на Донбасі поширюється невдоволення діями командування окупаційних військ.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ