НАБУ прийшло з обшуками до судді Вищого адмінсуду

  Обшуки у Голяшкіна проходили у справі про можливе незаконне збагачення судді
  Співробітники Національного антикорупційного бюро провели обшуки в кабінеті судді Вищого адміністративного суду Олега Голяшкіна. Про це повідомляють «Українські новини» з посиланням на власні джерела. «Співробітники Національного антикорупційного бюро України прийшли вранці 9 серпня. Вищий адміністративний суд надав доступ до
  • 10 Серпня, 11:22
  • Розсилка

  Обшуки у Голяшкіна проходили у справі про можливе незаконне збагачення судді

  Співробітники Національного антикорупційного бюро провели обшуки в кабінеті судді Вищого адміністративного суду Олега Голяшкіна. Про це повідомляють «Українські новини» з посиланням на власні джерела.

  «Співробітники Національного антикорупційного бюро України прийшли вранці 9 серпня. Вищий адміністративний суд надав доступ до особистого кабінету судді Олега Голяшкіна. Були проведені слідчі дії. Суддя при проведенні слідчих дій був відсутній», - розповів співрозмовник інформагентства.

  За даними співрозмовника, обшуки проходили у справі про можливе незаконне збагачення судді.

  Як повідомлялося, 26 травня детективи НАБУ провели обшуки в Окружному адмінсуді Києва і за місцем проживання його голови Павла Вовка. Слідчі дії проходили в рамках розслідування кримінального провадження щодо можливого незаконного збагачення судді.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ