Нацполіція: Смертельний спирт в Україну завезли з Росії

  Чоловік завіз через Сіверодонецьк 5100 літрів російського метилового неочищеного спирту
  Отруйний сурогат з Росії потрапив на застілля кількох весільних забав. Про це сказав перший заступник голови Нацполіції, керівник кримінальної поліції Вадим Троян у інтерв’ю «Укрінформ». «Затримано 5 основних фігурантів. Схема проста: чоловік завіз через Сіверодонецьк 5100 літрів російського метилового неочищеного спирту.
  • 19 Жовтня, 2016, 06:31
  • Розсилка

  Чоловік завіз через Сіверодонецьк 5100 літрів російського метилового неочищеного спирту

  Отруйний сурогат з Росії потрапив на застілля кількох весільних забав.

  Про це сказав перший заступник голови Нацполіції, керівник кримінальної поліції Вадим Троян у інтерв’ю «Укрінформ».

  «Затримано 5 основних фігурантів. Схема проста: чоловік завіз через Сіверодонецьк 5100 літрів російського метилового неочищеного спирту. Потім з нього зробили горілку та коньяк, продавали у кількох районах, отруїлося кілька сотень людей, кілька весіль стали трагедіями. Страшна історія», – розповідає Троян.

  Правоохоронець додав, що організатор схеми з продажу алкоголю знав, що спирт був отруйний і встиг налагодити збут у кількох областях.

  «Він просто думав, що, якщо нормально розвести і через марлю прогнати, то обійдеться. Дурний чоловік убив сотню людей. Каже, «багато хто так робив, а чого я не можу»? Він ще «Новою поштою» відправляв свій сурогат по Україні, ми і у Житомирській області весілля врятували – 100 літрів купило весілля», – зазначив перший заступник голови Нацполіції. 

  За даними на 9.00 18 жовтня в Україні зареєстровано 140 випадків отруєння сурогатним алкоголем, 63 з них закінчилися летально.

  Як заявив керівник «Укргорілки», в Україні від неякісного алкоголю щорічно помирає 10 тисяч осіб.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ