Наслідки можливих санкцій проти РФ будуть болючими для США - МЗС Росії

  Дипломати вкотре нагадали про «зваженість» зовнішнього курсу Путіна
  Дії російської сторонни у відповідь на можливе розширення санкцій не залишаться для США непоміченими. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков, виступаючи в Держдумі, пише RТ. «Сьогодні з Вашингтона щодня чуються погрози про застосування все нових і нових санкцій під різними приводами: від Сирії до хакерських
  • 19 Жовтня, 2016, 16:12
  • Розсилка
  В арсеналі РФ знайдуться кроки, які відгукнуться США досить болісно - дипломат
  В арсеналі РФ знайдуться кроки, які відгукнуться США досить болісно - дипломат

  Дипломати вкотре нагадали про «зваженість» зовнішнього курсу Путіна

  Дії російської сторонни у відповідь на можливе розширення санкцій не залишаться для США непоміченими. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков, виступаючи в Держдумі, пише .

  «Сьогодні з Вашингтона щодня чуються погрози про застосування все нових і нових санкцій під різними приводами: від Сирії до хакерських атак на американські сервери і ресурси, що нібито проводяться з території РФ, - зазначив Рябков. - Якщо США, всупереч здоровому глузду і вже досить болючому для себе досвіду, підуть шляхом подальшого нарощування санкцій, в нашому арсеналі знайдуться кроки, які теж відгукнуться досить болісно».

  Дії російської сторони завжди «суворо дзеркальні і дозовані», підкреслив дипломат. Це свідчить про зваженість політичного курсу Росії і показує, що на відміну від багатьох американських політиків, російські керівники «не перебувають у владі власних емоцій».

  «І за межами нашої країни, і всередині останнім часом багато чулося таких квазікрітіков, які говорили: ну так, застосовуйте свої дзеркальні заходи, у них все одно тут немає рахунків і власності. По-перше, це неправда, є і рахунки і власність, відповідні заходи бувають і можуть бути в подальшому дуже і дуже болючими, навіть якщо вони дзеркальні», - резюмував Рябков.

  Як повідомлялось, канцлер Німеччини Ангела Меркель раніше заявила, що не виключає введення санкцій відносно Росії через дії російських військових в Сирії.

  Крім того, Обама заявив, що санкції щодо Росії повинні зберігатися до виконання Мінських угод.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ