Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  НАТО та ЄС виводять співпрацю на новий рівень

  • Розсилка
  Федеріка Могеріні та Єнс Столтенберг - НАТО та ЄС виводять співпрацю на новий рівень
  Федеріка Могеріні та Єнс Столтенберг

  НАТО і ЄС домовилися працювати разом над поліпшенням військової мобільності в Європі, посиленням обміну інформацією в боротьбі з тероризмом

  Під час зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО в Брюсселі 5 грудня Альянс і Європейський союз вирішили ще більше активізувати свою співпрацю.

  «Ми виводимо співпрацю між НАТО і ЄС на новий рівень», – заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на спільній прес-конференції з верховним представником Європейського союзу із закордонних справ і політики безпеки Федерікою Могеріні.  Столтенберг зазначив, що НАТО і ЄС домовилися працювати разом над поліпшенням військової мобільності в Європі, посиленням обміну інформацією в боротьбі з тероризмом і сприянні «ролі жінок в мирі та безпеці».

  Могеріні додала, що недавнє рішення про зміцнення оборони і безпеки на рівні ЄС мало б доповнювати НАТО і зміцнювати можливості ЄС на благо Альянсу.

  На другий день зустрічі НАТО, як очікується, буде обговорюватися можливе розширення альянсу з Македонією, Грузією та Боснією і Герцеговиною.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ