Обов'язковий тест для ПТУ та аудіо-іспити з англійської. Оголошено основні зміни у ЗНО-2018

  Наступного року ЗНО з української мови і літератури складатимуть випускники не лише шкіл, а й ПТУ
  Наступного року ЗНО з української мови і літератури складатимуть випускники не лише шкіл, а й професійно-технічних навчальних закладів і коледжів. Про це під час прес-конференції 10 серпня повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій. ЗНО для випускників ПТУ слугуватиме формою державної підсумкової атестації
  • 10 Серпня, 16:29
  • Розсилка

  Наступного року ЗНО з української мови і літератури складатимуть випускники не лише шкіл, а й ПТУ

  Наступного року ЗНО з української мови і літератури складатимуть випускники не лише шкіл, а й професійно-технічних навчальних закладів і коледжів.

  Про це під час прес-конференції 10 серпня повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

  ЗНО для випускників ПТУ слугуватиме формою державної підсумкової атестації (ДПА).

  «Це відбудеться вперше, дотепер ЗНО не застосовувалося у формі державної підсумкової атестації для випускників професійно-технічних закладів і коледжів. Це дасть можливість порівняти, який рівень підготовки є у школі, профтехзакладі й коледжі. Надалі ми плануємо сформувати єдині вимоги для оцінювання цих випускників, – прокоментував рішення Карандій.

  За словами Вадима Карандія, найбільше змін у 2018 році очікується у тестах з англійської мови.

  Перш за все, з'явиться елемент оцінювання сприйняття мови на слух. Під час проходження ЗНО учні матимуть завдання з аудіювання.

  Крім того, під час проведення тестування з англійської буде застосовано дворівневий підхід до оцінювання.

  Учні, у яких в спеціалізованих школах чи класах з мовним ухилом англійська викладається вісім і більше годин на тиждень, складатимуть ЗНО рівня В2. Випускники загальноосвітніх шкіл широкого профілю – В1.

  Третє нововведення ЗНО-2018 – це адаптація тестів з української мови та літератури, історії України й математики для людей з вадами зору.

  Ці три пакети тестів було обрано, оскільки вони є найпопулярнішими серед абітурієнтів.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ