Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Оголошено лауреата Нобелівської премії з економіки

  • Розсилка
  Лауреат Нобелівської премії з економіки Річард Талер - Оголошено лауреата Нобелівської премії з економіки
  Лауреат Нобелівської премії з економіки Річард Талер

  Премію присуджено за значний внесок у вивчення процесів ухвалення рішень

  Сьогодні, 9 жовтня, Шведська королівська академія наук оголосила лауреата Нобелівської премії з економіки. Ним став Річард Талер за значний внесок у вивчення процесів ухвалення рішень.

  Про це повідомляється у Твіттері Нобелівського комітету.   Повідомляється, що Річард Х. Талер досліджує, як обмежені раціональність, соціальні переваги та відсутність самоконтролю впливають на індивідуальні рішення та результати ринку. 

  Нагадаємо, 5 жовтня було оголошено лауреатів Нобелівської премії з хімії за 2017 рікПремію отримали Жак Дюбоше, Йоахім Франк і Річард Хендерсон з формулюванням «за розвиток кріоелектронної мікроскопії з високою роздільною здатністю для визначення структури біомолекул в розчині».

  3 жовтня Нобелівську премію з фізики отримали вчені за виявлення гравітаційних хвиль

  2 жовтня Нобелівська премія в області медицини була присуджена за відкриття молекулярного механізму, що контролює циркадні ритми. Лауреатами премії стали Джеффрі Холл, Майкл Росбаш і Майкл Янг.

  Нобелівську премію з літератури у 2017 році отримав британський письменник Кадзуо Ішіґуро.

  Високий представник ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріка Могеріні розглядається як один із вірогідних лауреатів на отримання Нобелівської премії миру у 2017 році

  Як повідомляє Нобелівський комітет, номінантами на премію миру в 2017 році зареєстровано 318 кандидатів, серед яких 215 осіб та 103 організації.

  Лауреати Нобелівської премії миру будуть названі 6 жовтня, а церемонія нагородження пройде у грудні.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ