Окупаційний суд визначить, чи продовжувати арешт «диверсанту» Панову

  24 жовтня суд відмовив Панову у задоволенні скарги на продовження арешту
  У підконтрольному Росії Верховному суді Криму на 5 грудня призначене засідання щодо продовження запобіжного заходу фігурантові «справи українських диверсантів» Євгенові Панову. На разі точний час початку засідання невідомий. 6 жовтня на два місяці було продовжено термін утримання під вартою двом фігурантам «справи українських
  • 4 Грудня, 2017, 08:49
  • Розсилка
  Окупаційна влада Криму звинувачує Євгена Панова в підготовці терактів
  Окупаційна влада Криму звинувачує Євгена Панова в підготовці терактів

  24 жовтня суд відмовив Панову у задоволенні скарги на продовження арешту

  У підконтрольному Росії Верховному суді Криму на 5 грудня призначене засідання щодо продовження запобіжного заходу фігурантові «справи українських диверсантів» Євгенові Панову. На разі точний час початку засідання невідомий.

  6 жовтня на два місяці було продовжено термін утримання під вартою двом фігурантам «справи українських диверсантів» Євгену Панову і Андрію Захтею – до 9 грудня. 24 жовтня суд відмовив Панову у задоволенні скарги на продовження арешту.

  10 серпня 2016 року ФСБ Росії повідомила, що в ніч на 7 серпня в анексованому Криму затримали групу «українських диверсантів», які нібито готували теракти на півострові. Затриманих деякий час утримували в московському СІЗО Лефортово, пізніше – повернули до Криму.

  Російські спецслужби заявляють, що Євген Панов і Андрій Захтей були членами «групи диверсантів», що нібито планувала здійснити теракти на об'єктах туристичної й соціальної інфраструктури півострова.

  Влада України заперечує російські звинувачення на адресу українців і називає їх «провокацією» російських спецслужб.

  Джерело: Крим.Реалії

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ