Опубліковано шорт-лист Букерівської премії-2017

  Ім'я володаря Букерівської премії буде оголошено на урочистій церемонії 17 жовтня
  Оргкомітет престижної Букерівської премії (Man Booker Prize), що присуджується в галузі англійської літератури, оголосив короткий список претендентів на нагороду за 2017 рік. Список опублікований на сайті премії. «До списку увійшли твори шести авторів: «4 3 2 1» Пола Остера, «Історія вовків» (History of Wolves)
  • 13 Вересня, 2017, 15:45
  • Розсилка
  Автор книги&nbsp;<span lang="UK">&laquo;</span><span>Вихід на Захід</span><span lang="UK">&raquo;</span><span> (Exit West) Мохсін Хамід</span>
  Автор книги «Вихід на Захід» (Exit West) Мохсін Хамід

  Ім'я володаря Букерівської премії буде оголошено на урочистій церемонії 17 жовтня

  Оргкомітет престижної Букерівської премії (Man Booker Prize), що присуджується в галузі англійської літератури, оголосив короткий список претендентів на нагороду за 2017 рік.

  Список опублікований на сайті премії.

  «До списку увійшли твори шести авторів: «4 3 2 1» Пола Остера, «Історія вовків» (History of Wolves) Емілі Фрідлунд, «Вихід на Захід» (Exit West) Мохсіна Хаміда, «Елмет» (Elmet) Фіони Мозлі, «Лінкольн в Бардо» (Lincoln in the Bardo) Джорджа Сондерса та «Осінь» (Autumn) Алі Сміт», - йдеться у повідомленні.

  Ім'я володаря Букерівської премії буде оголошено на урочистій церемонії 17 жовтня. Переможець отримає чек на 50 тисяч фунтів стерлінгів. Автори романів, які потрапили у шорт-ліст, отримають чеки на 2,5 тысячі фунтів стерлінгів кожен, а також право на перевидання цих книг у спеціальному «букерівському» оформленніє

  На премію може бути висунутий роман із будь-якої країни, написаний англійською мовою.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ