Племінник екс-генсека ООН визнаний винним у корупції в США

  Племінник Пан Гі Муна намагався організувати процес передачі хабара
  У США суд визнав винним племінника колишнього генерального секретаря ООН Пан Гі Муна Пан Чу Хена в порушенні законів про корупцію. Про це повідомляє Reuters. На суді Пан Чу Хен зізнався, що в 2014 році і 2015 році він намагався організувати процес передачі хабара, щоб убезпечити операцію з продажу будівельного комплексу Landmark 72 у столиці
  • 6 Сiчня, 07:54
  • Розсилка
  Колишній генеральний секретар ООН Пан Гі Мун
  Колишній генеральний секретар ООН Пан Гі Мун

  Племінник Пан Гі Муна намагався організувати процес передачі хабара

  У США суд визнав винним племінника колишнього генерального секретаря ООН Пан Гі Муна Пан Чу Хена в порушенні законів про корупцію.

  Про це повідомляє Reuters.

  На суді Пан Чу Хен зізнався, що в 2014 році і 2015 році він намагався організувати процес передачі хабара, щоб убезпечити операцію з продажу будівельного комплексу Landmark 72 у столиці В'єтнаму Ханой. Будівлі належали корейській будівельній фірмі Keangnam Enterprises Co Ltd., керівником якої був батько обвинуваченого Пан Кі-санг.

  Пан Чу Хен розповів, що він вважав, що хабар в розмірі $500 тисяч потрапить в суверенний фонд Катару. Гроші повинен був передати нью-йоркський дизайнер і блогер Малькольм Харріс.

  Підсудний сказав, що насправді у Харріса не було зв'язків з катарськими чиновниками, і він просто залишив собі гроші.

  У справі про хабарі також проходить брат колишнього генерального секретаря ООН Пан Гі Сан. Він і племінник Пан Гі Муна в США підозрюються в тому, що хотіли дати хабар у розмірі $800 млн чиновниками близькосхідних країн.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ