Поліція назвала ймовірну причину вибуху на руднику в Башкирії

  Слідчі порушили кримінальну справу
  Слідчі порушили кримінальну справу за фактом вибуху в шахті в Башкирії. Про це повідомила в п'ятницю прес-служба слідчого управління СК по регіону. Раніше повідомлялося про загибель однієї людини і одного постраждалого під час вибуху на глибині 509 метрів на мідному руднику ТОВ «Башкирська мідь» в місті Сибай Учалинского району.
  • 21 Квiтня, 15:02
  • Розсилка
  Слідчі оглядають місце події.
  Фото: Новости
  Слідчі оглядають місце події.

  Слідчі порушили кримінальну справу

  Слідчі порушили кримінальну справу за фактом вибуху в шахті в Башкирії. Про це повідомила в п'ятницю прес-служба слідчого управління СК по регіону.

  Раніше повідомлялося про загибель однієї людини і одного постраждалого під час вибуху на глибині 509 метрів на мідному руднику ТОВ «Башкирська мідь» в місті Сибай Учалинского району.


  «За вказівкою керівника слідчого управління Слідчого комітету Російської Федерації по Республіці Башкортостан Г.Я. Житенева порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 216 КК РФ (порушення правил безпеки при веденні гірських, будівельних або інших робіт)», - йдеться в повідомленні.

  Слідчі оглядають місце події, вилучають службову документацію. Розслідування кримінальної справи перебуває на контролі керівника слідчого управління.

  Нагадаємо, сьогодні на мідному руднику в Башкирії прогримів вибух.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ