Поліція з'ясувала, де загиблий у Одесі підліток узяв гранату

  Загиблому вибухом відірвало руку, і медики не встигли його врятувати
  Гранату загиблому в Одесі від вибуху 16-річному підлітку подарував його знайомий. Правоохоронці оглянули гараж, який належить родині цього «знайомого», повідомляє прес-служба Національної поліції. У цьому приміщенні поліцейські виявили: 4 гранати Ф1, 3 гранати РГД-5, тротилову шашку вагою 400 г
  • 17 Липня, 20:34
  • Розсилка

  Загиблому вибухом відірвало руку, і медики не встигли його врятувати

  Гранату загиблому в Одесі від вибуху 16-річному підлітку подарував його знайомий.

  Правоохоронці оглянули гараж, який належить родині цього «знайомого», повідомляє прес-служба Національної поліції.

  У цьому приміщенні поліцейські виявили: 4 гранати Ф1, 3 гранати РГД-5, тротилову шашку вагою 400 г (ТШ-400), 7 запалів до гранат, 2 ручні димові гранати РТГ-2Ч та 1 - РТГ- 2Б, а також сигнальні освітлювальні патрони, три саперні лопати та спусковий механізм гранати РПГ-22.

  Окрім цього, в квартирі родини хлопця, який подарував гранату, було виявлено патрони до автомата Калашникова калібру 5,45 та 7,62 мм. Остаточна їх кількість встановлюється.

  В Малиновському районі Одеси вибухнула граната, внаслідок чого загинув 16-річний підліток і ще двох осіб було ушпиталено.

  Загиблому вибухом відірвало руку, і медики не встигли його врятувати. Повідомлялося також, що один із постраждалих - брат загиблого підлітка, а другий - його товариш. Обох госпіталізували з осколковими пораненнями.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ