Польща: РФ планує відпрацювати застосування ядерної зброї на навчаннях «Захід-2017»

  Військова доктрина Росії передбачає можливість нанесення превентивного удару по ймовірному супротивнику
  Міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич заявив, що російсько-білоруські навчання «Захід-2017» будуть продовжені після 20 вересня. За його словами, під час навчань росіянами буде відпрацьовано застосування ядерної зброї. «Навчання продовжаться, на цей раз із застосуванням ядерної зброї, що не було включено в їх
  • 20 Вересня, 2017, 07:41
  • Розсилка
  Військова техніка РФ
  Військова техніка РФ

  Військова доктрина Росії передбачає можливість нанесення превентивного удару по ймовірному супротивнику

  Міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич заявив, що російсько-білоруські навчання «Захід-2017» будуть продовжені після 20 вересня. За його словами, під час навчань росіянами буде відпрацьовано застосування ядерної зброї.

  «Навчання продовжаться, на цей раз із застосуванням ядерної зброї, що не було включено в їх програму», - повідомив керівник польського оборонного відомства в ефірі телеканалу TVP Info, повідомляє Dt.ua.

  Мацеревич нагадав, що військова доктрина РФ передбачає можливість нанесення превентивного удару по ймовірному супротивнику.

  «Навчання «Захід-2017» є не тільки найбільшими, але й найбільш агресивними і багатофункціональними з усіх навчань Росії за останні 30 років», - підсумував Мацеревич.

  Нагадаємо, у військових навчаннях збройних сил Росії та Білорусі «Захід-2017» беруть участь 120 тисяч осіб.

  Раніше повідомлялося, що на російсько-білоруських військових навчаннях «Захід-2017» бойовий гелікоптер випадково дав залп по натовпу глядачів.

  У Кремлі, коментуючи публікації в ЗМІ про цей інцидент, переадресували питання в Міноборони.

  А російське міністерство оборони спростувало повідомлення про  те, що в ході військових навчань «Захід-2017» бойовий вертоліт випадково дав залп по натовпу глядачів. 

  Президент Білорусі Олександр Лукашенко також скасував свою поїздку до РФ на фінал військових навчань.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ