Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Польські прикордонники затримали українську сім'ю із 16 фальшивими штампами в паспортах

  • Розсилка
  Українці підробили штампи в паспортах  - Польські прикордонники затримали українську сім'ю із 16 фальшивими штампами в паспортах
  Українці підробили штампи в паспортах 

  Українці розповіли, що вдалися до підробки штампів, оскільки надто довго перебували в ЄС

  Працівники Прикордонної служби Польщі у пункті пропуску в Корчовій виявили у паспортах української сім’ї 16 підроблених відбитків штампів литовської прикордонної служби. Українці зізналися, що вдалися до фальшування, оскільки надто довго перебували в Європейському Союзі.

  За словами речниці Бескидького відділу Прикордонної служби Ельжбєти Пікор, подружжя українців спільно з двома дітьми у віці 6 та 10 років хотіло виїхати з Польщі в Україну.

  «Під час перевірки паспортів у чотирьох представлених сім’єю паспортах сумніви співробітників викликали чотири – у кожному з паспортів – відбитки литовських прикордонних контрольних штампів, що відрізнялися від чинних зразків», - додала вона.

  Серед іншого, були виявлені інший шрифт з позначенням дати та контрольної цифри, а також відсутність люмінесценції.

  Прикордонники з Корчової дізналися також, що сім’я українців ніколи не перетинала кордон з Литвою.

  Речниця Бескидаського відділу повідомила, що іноземці зізналися у підробці штампів, пояснюючи це побоюванням відповідальності за протермінування перебування у країнах ЄС.

  Українців повідомили про відкриття кримінального провадження у зв’язку з використанням «фальшивок» на державному кордоні. Після консультації з прокурором у Ярославі було вирішено застосувати щодо української сім’ї 4-місячне позбавлення волі з умовним призупиненням його виконання терміном на один рік.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ