Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Порошенко нагородив жінок, які воювали на Донбасі проти Росії

  • Розсилка
  Президент Петро Порошенко до 8 березня нагородив жінок, які брали участь у війні на Донбасі - Порошенко нагородив жінок, які воювали на Донбасі проти Росії
  Президент Петро Порошенко до 8 березня нагородив жінок, які брали участь у війні на Донбасі
  Фото: Адміністрація президента України

  166 жінок, які брали участь у війні, удостоєні вищих державних нагород

  Президент, Верховний головнокомандувач Збройних сил України Петро Порошенко нагородив представниць силових структур, які брали участь у відсічі агресії на сході України. Про це повідомляється на сайті Адміністрації президента.

  «Упродовж усіх п'яти років, під час яких Україна протистоїть ворожій агресії, пліч-о-пліч з воїнами-чоловіками є жінки. Це особливість Збройних сил України, інших силових підрозділів», - сказав глава держави. Він наголосив, що поруч зі змінами у забезпеченні та оснащенні армії різко збільшилася кількість жінок в українському війську.

  «Я вітаю ці зміни. І вітаю кожного, хто прийняв рішення долучитися до справи оборони держави. Є жінки-воїни, але й водночас – жінки-берегині. На бойових позиціях, де присутні жінки, дисципліна і поведінка абсолютно інші. Жінки цементують нашу оборону і дають сили тим, хто знаходиться на передньому краї», - сказав Порошенко.

  Глава держави нагадав про подвиг Лесі Бакланової, яка загинула 10 жовтня 2018 року біля шахти Бутівка в районі Авдіївської промзони. Присутні вшанували пам'ять усіх полеглих в боротьбі за Україну хвилиною мовчання.

  Загалом, статус учасника бойових дій отримали понад 7 тисяч жінок — військовослужбовців та працівників Збройних сил України, 166 з них удостоєні вищих державних нагород, у тому числі п’ятеро нагороджені посмертно.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ