Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Порошенко назвав кількість загиблих на Донбасі військових медиків

  • Розсилка
  Президент Петро Порошенко відвідав 61 військовий госпіталь у Маріуполі - Порошенко назвав кількість загиблих на Донбасі військових медиків
  Президент Петро Порошенко відвідав 61 військовий госпіталь у Маріуполі

  Президент подякував медикам за самовіддане виконання професійного обов'язку в умовах бойових дій

  Президент Петро Порошенко наголошує, що за час бойових дій на Донбасі медичну допомогу на передовій надавали майже 4 тис. медиків, 46 із них загинули.

  Про це йдеться в повідомленні глави держави за результатами відвідування у Маріуполі 61-го військового госпіталю.

  «Безпосередню участь у наданні медичної допомоги в зоні бойових дій та на передньому краї оборони взяли майже чотири тисячі військових медиків. На жаль, не всі повернулися з поля бою - 46 військових медиків загинули. Ми схиляємо голови перед лікарями, фельдшерами, медичними сестрами, які віддали своє життя, виконуючи свій військовий обов'язок», - зазначив глава держави.

  Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

  Президент подякував медикам за самовіддане виконання професійного обов'язку в умовах бойових дій.

  «(Ви - ред.) робите головне - повертаєте героїв до життя», - наголосив глава держави та привітав присутніх із Днем захисника України.

  «Масштаби роботи військових медиків - вражають. Від початку російської агресії, хочу наголосити, більше одинадцяти тисяч поранених українських воїнів отримали медичну допомогу у лікувальних закладах Міноборони», - додав він.

  Президент підкреслив, що у 2014 році українські військові не були забезпечені індивідуальними аптечками. Водночас, за його словами, з того часу вдалося відновити медичну інфраструктуру і зараз вона адаптується до стандартів НАТО.

  «На сьогодні забезпеченість особового складу бойових бригад індивідуальними медичними аптечками складає 100%. Уже давно. Так само як і забезпечення бронежилетами, розгрузками і всім необхідним, щоб захистити Батьківщину. Нами було відновлено інфраструктуру військової медицини. І зараз за моїм завданням ми не просто відновили інфраструктуру, а ще і адаптуємо її у відповідності до Закону про національну безпеку до стандартів НАТО», - наголосив Президент.

  Глава держави підкреслив: «Перша допомога героям надається на полі бою протягом перших десяти хвилин, коли оперативність цінується вище за золото. Медична евакуація поранених здійснюється броньованим санітарно-евакуаційним транспортом та санітарними автомобілями, і поставлено завдання, щоб вже протягом години потрапити до рук кваліфікованих спеціалістів. Бо це так звані «платинові хвилини» і «золоті години», які рятують життя».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ