Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Порошенко пояснив, чим важливий законопроект про нацбезпеку

  • Розсилка
  Петро Порошенко - Порошенко пояснив, чим важливий законопроект про нацбезпеку
  Петро Порошенко

  Законопроект про нацбезпеку повинен привести стандарти нацбезпеки і оборони України у відповідність до стандартів нацбезпеки ЄС

  Президент Петро Порошенко стверджує, що законопроект «Про національну безпеку» спрямований на членство України в ЄС і НАТО.

  Про це він заявив під час засідання РНБО.

  «Проект (законопроект «Про національну безпеку України» – ред.) ставить перед собою завдання членства України і в Європейському Союзі, і в Північноатлантичному Договорі, що має бути безумовною гарантією безпеки, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави», - сказав президент.

  На його думку, цей законопроект повинен привести стандарти нацбезпеки і оборони України у відповідність до стандартів нацбезпеки ЄС.

  Як відомо, 17 січня 2018 року Рада національної безпеки і оборони України підтримала законопроект «Про національну безпеку України».

  В РНБО зазначають, що після ухвалення парламентом цей закон має стати основою для розробки та оновлення законодавства у сфері національної безпеки і оборони. 

  Нагадаємо, Рада національної безпеки та оборони на своєму засіданні затвердила Державне оборонне замовлення на 2018-2020 роки.

  Зокрема, фінансування державного оборонного замовлення в 2018 році збільшено на 37% і перевищило 21 млрд грн. 


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ