рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Порошенко закликає притягнути до відповідальності тих, хто зірвав програму харчування в армії

  • Розсилка
  Порошенко заявив, що ті, хто зірвав програму харчування в армії, мають за це відповісти  - Порошенко закликає притягнути до відповідальності тих, хто зірвав програму харчування в армії
  Порошенко заявив, що ті, хто зірвав програму харчування в армії, мають за це відповісти 

  Хто не годує свою армію, гарантовано буде годувати чужу, - заявив п'ятий президент

  Посадовці, які фактично зірвали програму харчування у Збройних силах Украіни, мають за це відповісти. Те, що Верховна Рада була змушена ухвалювати відповідний закон і рятувати систему забезпечення армії – ненормально, і свідчить про абсолютну некомпетентність влади. Про це заявив п’ятий президент України, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко в інтерв‘ю для кількох телеканалів. 

  «Після того, як ми збудували армію, запустили в більшій половині бойових бригад нову систему харчування, некомпетентні люди не оголосили тендери, не уклали контракти, не запровадили необхідні штатні одиниці, не забезпечили необхідні харчові позиції – і зараз намагаються навантажити постачальників, які були ще за часів нашої команди, щоб вони продовжили виконувати свої обов’язки», – обурився Порошенко. 

  «Я уявити собі такого не міг. Добре, не запускаєте нових реформ. Але зірвати програму харчування українських воїнів та ще й запропонувати принизливе «Друзі, хто що може, може ви передасте на безкоштовній основі, щоб годувати армію»?

  Хто не годує свою армію, гарантовано буде годувати чужу. І це ж ситуація так складається не тільки з військовим харчуванням. Тому безумовно, що ми підтримали зазначений законопроект, тому що це захист армії. Але хто буде притягнутий до відповідальності за це?», – наголошує Порошенко. 

  «Ми не можемо, щоб над Україною, а особливо над її Збройними силами проводили такі експерименти, які залишають українських воїнів голодними. Таку я прийняв армію. Не було харчів, голодні, роздягнуті, роззуті, без озброєння, без боєприпасів, без досвіду, без співпраці з НАТО, без нічого. Але зруйнувати те, що ми побудували?! За це мають понести відповідальність винні», – переконаний п’ятий президент. 

  Раніше Порошенко заявив, що вимагає розслідувати, хто залишив армію без харчування.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ